Пологівські вісті Місто Чи є ажіотаж у Пологах на медичні маски?

Чи є ажіотаж у Пологах на медичні маски?

0
274

Учора вся Україна слідкувала за тим, як українці українців з Уханю зустрічали. Паніка, сутички та жорстока агресія – ось такими словами можна описати зустріч земляків.

Паніка породжує страх, і, як наслідок, люди починають скуповувати усі відомі їм засоби особистого захисту. Чи вплинули останні новини на пологівців, чи скуповують вони медичні маски в аптеках? Це ми і дізнавалися сьогодні.
За словами фармацевтів сильного ажіотажу зараз немає. Був спочатку, як у Китаї тільки знайшли коронавірус. Тоді пологівці скупляли маски по 5, 10 і, навіть, 20 штук.

– У нас зараз маски відсутні взагалі. Їх розкупили після перших повідомлень про корона вірус. Марлеві у нас коштували по 7 гривень 70 копійок, а одноразові по 1 гривні 40 копійок. Коли маски завезуть до нашої аптеки – невідомо. Адже у постачальників на складах вони також відсутні, а коли з’являться – наразі невідомо, – так нам прокоментували ситуацію в аптеці на центральній вулиці міста.

В іншій аптеці нам повідомили, що марлеві маски закінчилися вже давно. Є в наявності лише одноразові, по гривні. Там нас також фармацевт запевнила, що ажіотажу, як такого немає, але інколи приходять пологівці, які купують по 10–15 масок за один раз.

Оксана БОЙКОВА.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

four × one =