Черги до дитячих садків у Пологах: чи є вони?

0
650

Раніше між батьками ходили чутки, що записати дитину до дитячого садочка необхідно на наступний день після її народження, інакше шанси потрапити до нього зводилися до 0. Звичайно, це все було дуже перебільшено, але, все ж, батьки намагалися це зробити у перші пів року життя дитини. Зараз же ситуація значно простіша. Сьогодні це можна зробити за кілька хвилин і, не виходячи з дому, в електронному вигляді на сайті міськради, коли зручно батькам малюка.

Батькам необхідно обрати заклад, до якого подати заявку на зарахування дитини (це має бути лише один садок!), та заповнити форму. В електронному форматі батьки можуть бачити на основній сторінці загальну чергу в заклад дошкільної освіти. Ще там знаходяться вкладки, де вказано бажаний рік зарахування та віковий період народження дитини. Батьки можуть обрати необхідну вкладку та переглянути реальну картину черговості в потрібну їм вікову групу та бажаний рік зарахування. В черзі відображаються лише прийняті заявки.

Яка ж ситуація з чергами зараз у дитячих садках міста?

Всього у черзі на 2020-2021 рік до «Теремка» зараз стоять 28 дітей. До «Буратіно» вже записали 57 діток, до «Віночка» – 55, а до д/c «Сонечко» – 36. До «Казки» заяви відправили 44 особи, а до «Лисички» – 89. Також у таблиці прописано, коли саме батькам необхідно звернутися до дошкільного закладу.

Ми звернулися за коментарем до завідуючої д/с «Лисичка», де виявили бажання навчати та розвивати своїх дітей найбільше пологівців, із запитанням, чи будуть зараховані усі охочі до садка чи, можливо, не вистачить місця для усіх дітей.

– Зараз батьки вже не приходять до нас, аби стати в чергу. Все роблять вдома, самостійно. Вже й немає такого ажіотажу, як був раніше. Дуже приємно, що довіру до «Лисички» виявило аж стільки батьків. Але, на жаль, 8 діток 2015-2016 років народження ми не зможемо прийняти до нашого садочка, бо переповнені групи. Але, я думаю, батькам не потрібно переживати, адже є ще й інші дошкільні заклади у місті, які нічим не гірші від нашого. А всіх інших діток з великим задоволенням чекаємо у тому році, який батьки вказали при заповненні анкети, – коментує Олександра Малько, завідувач д/с “Лисичка”.

Оксана БОЙКОВА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

8 + thirteen =