Рятувальники Пологівського РС традиційно посилюють профілактичну роботу серед населення, адже саме взимку збільшується кількість пожеж, які виникають через порушення правил безпеки при експлуатації обігрівальних приладів та пічного опалення.

Тож, 11 лютого, було проведено  інформаційно-роз’яснювальну роботу, головною метою якої було нагадати громадянам основні правила експлуатації електрообладнання, газового обладнання, правила користування пічним опаленням у побуті.

Під час проведення заходу рятувальники поспілкувалися с мешканцями міста  та вкотре нагадати їм про правила пожежної безпеки в побуті, та нагадали правила користування газовим і пічним опаленням, електронагрівальними приладами. Зокрема, співробітники служби «101» зауважили, що для обігріву приміщень категорично заборонено використовувати саморобні електрообігрівальні прилади. Привели приклади, коли людська необачність призводила до трагедії, наголошували, що тільки суворе дотримання правил пожежної безпеки дозволить надійно захистити себе і свої оселі від пожеж.

Донесли важливу інформацію до людей ще й у вигляді інформаційних листівок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

8 − 2 =