Пологівські вісті Країна Безоплатне навчання для осіб з інвалідністю

Безоплатне навчання для осіб з інвалідністю

0
164

Міністерство соціальної політики України разом з Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України» підписали Меморандум про співпрацю та презентують соціальний проєкт «Ти можеш усе! Можливості безмежні».

Картинки по запросу "прометеус навчання інваліди"

Проєкт складається з повного циклу надання можливості усім бажаючим особам з інвалідністю навчатись безоплатно на он-лайн курсах та по закінченню навчання взяти участь у конкурсах на вакантні посади в провідних IT-компаніях України.
Проєкт триватиме наступні півроку у кілька етапів. Реєстрація охочих взяти участь у проєкті розпочалася з 5 лютого 2020 року. Під час реєстрації учасники мають обрати два обов’язкові курси і, за власним бажанням, кілька додаткових курсів.
Навчання розпочнеться з 5 березня 2020 року. Навчальний процес триватиме 14 тижнів, ще тиждень – на складання тестів і отримання сертифікатів, а далі – конкурси на вакантні посади.

КРОКИ УСПІШНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ:
1. Ознайомитись з проєктом за посиланням https://education.msp.gov.ua/
2. Пройти за посиланням https://prometheus.org.ua/you-can-everything/ та зареєструватись.

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА КУРСИ НЕОБХІДНО:

  • Натисніть на назву необхідного курсу (помаранчевого кольору) з переліку на сторінці https://prometheus.org.ua/you-can-everything/.
  • На сторінці детального опису курсу, що відкриється, натисніть у верхній частині на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА КУРС.
  • ВАЖЛИВО: обов’язково зареєструватись на два основні, а потім обрати додаткові кілька курсів (це за бажанням, якщо у вас вистачає часу для навчання).

3. З 5 березня 2020 року у ваших аккаунтах на он-лайн платформі Прометеус  з’явиться посилання (виділене яскравим кольором) – РОЗПОЧАТИ НАВЧАННЯ. Як тільки ви перейшли за посиланням – можете відразу приступати до освоєння матеріалу.
4. Термін навчання буде зазначений у вас в курсах.
5. Під час навчання обов’язково користуватись розділом ОБГОВОРЕННЯ. У цьому розділі ви ставите питання менторам, викладачам, які залучені до підтримки вас під час навчального процесу. Не соромтесь, пишіть свої питання, коментарі, пропозиції. Ваша залученість до навчального процесу – це запорука вашого успіху.
6. Під час навчання ви можете ставити питання:

  • стосовно навчального процесу – в розділі ОБГОВОРЕННЯ;
  • стосовно адміністративних питань – на адресу edu@msp.gov.ua;
  • стосовно технічних питань – на адресу support@prometheus.org.ua.

7. Коли обрані курси пройдені, і ви успішно пройшли тестування – ви отримаєте сертифікат.
8. Починаючи з 8 червня 2020 року, будуть оголошені конкурси на вакантні посади в ІТ-компаніях України. При наявності отриманих сертифікатів та довідки про інвалідність ви можете подати свою кандидатуру на участь.
9. Конкурси будуть оголошені додатково. Інструкції та рекомендації будуть надані у травні 2020 року.

За інформацією сайту Пологівської міськради

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

3 × 5 =