А ви скористалися податковою знижкою?

0
214

За 2019 рік 7632 жителі Запорізького регіону отримали податкову знижку. Кількість декларантів у порівнянні з попереднім роком зросла на 6%. Про це повідомляють у Головному управлінні ДПС у Запорізькій області.

За результатами розрахунків громадянам повернули 13,7 мільйона гривень раніше сплаченого податку на доходи фізичних осіб, тобто, у середньому, близько двох тисяч кожному.

Із початком цьогорічної кампанії декларування запоріжці можуть подати документи на отримання знижки, якщо у 2019 році вони мали певні витрати. Це можна зробити у податковій інспекції за місцем проживання або в Електронному кабінеті платника у приватній частині, вхід до якої здійснюється за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

Нагадаємо, до податкової знижки можна включати такі витрати:

  • сплата за своє навчання і навчання члена сім’ї першого ступеня споріднення;
  • частина суми відсотків, сплачених за користування іпотечним житловим кредитом;
  • благодійні внески неприбутковим організаціям;
  • страхові платежі і пенсійні внески, сплачені громадянином страховикові-резидентові, недержавному пенсійному фонду, банківській установі за договорами довгострокового страхування життя і недержавного пенсійного забезпечення;
  • витрати за переобладнання власного транспортного засобу на альтернативні види біопалива;
  • оплату допоміжних репродуктивних технологій, вартість державних послуг і державного мита, пов’язаних з усиновленням дитини та інші.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

14 − 11 =