Пологівська податкова служба повідомляє, що з 1 січня 2020 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2019 року.

Податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – Декларація) подають:

  • фізичні особи-підприємці про доходи, отримані від провадження господарської діяльності (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування) у термін протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (року);
  • фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність у термін  до 01 травня року, що настає за звітним;
  • фізичні особи, які отримали доходи від неподаткових агентів, або доходи від податкових агентів, що не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування, у термін до 01 травня року, що настає за звітним.

Декларація подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів (за вибором):

  • особисто або уповноваженою на це особою;
  • надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;
  • засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.

Звертаємо увагу, що при направленні декларації засобами електронного зв’язку громадяни можуть скористатися «Електронним кабінетом», що дає можливість подати Декларацію як з персональних комп’ютерів, так і з смартпристроїв. Вхід до «Електронного кабінету» здійснюється за адресою : https://cabinet.tax.gov.ua.

Сервіс працює безкоштовно.

До того ж, згідно з наказом Міністерства фінансів України від 25.04.2019 року №177 з 01.01.2020 року, вводиться в дію нова форма податкової декларації.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

18 + 18 =