Пологівські вісті Район 2019 рік у цифрах: смертність перевищує народжуваність, зате одружень більше ніж розлучень

2019 рік у цифрах: смертність перевищує народжуваність, зате одружень більше ніж розлучень

0
318

2019 рік минув. Прийшов час підвести підсумки та дізнатись, скільки ж у Пологівському районі людей народилось, померло, одружилось та розлучилось.

За даними відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Пологівському і Чернігівському районах ГТУЮ у Запорізькій області в 2019 році у нашому районі на світ з’явилися 241 малюк: 109 хлопчиків і 132 дівчинки.

Найпоширенішими серед новонароджених були імена: Микита, Артем, Вероніка і Софія.

Серед рідкісних імен, якими називали малюків у цьому році трапляються Рюстам, Рінат, Каміла і Аліса.


Цікаво: В Україні в 2019 році найчастіше для своїх новонароджених донечок батьки давали імена – Соломія, Марія, Варвара, Мілана, Аріна, Вероніка, Єва, Вікторія, Анна та Діана; для хлопчиків – Олександр, Дмитро, Матвій, Марк, Богдан, Максим, Тимофій, Назар та Іван.

Також існує в країні тренд на рідкісні імена для дітей. Зокрема, серед дівчаток батьки обирали для своїх малюків імена – Ореста, Фрота, Аннаель, Влана, Агата, Глафіра, Гєрда, Фіона, Фея, Золушка, Ія, Лада, Марселіна, Севіль, Теона; для хлопчиків – Фелікс, Савватій, Ангел, Дімітр, Ілай, Спартак, Брайан, Граф, Ісай, Нелей.


 

Смертність, на жаль, як і в минулі роки, значно перевищує народжуваність. За рік померло 709 осіб.

На відміну від попередніх років, у 2019-у кількість одружених пар перевищує тих, що розірвали шлюб. Так, у районі з’явилось 180 нових сімей, а 133 пари – розлучились.

 

Ірина РАБОТЯГОВА

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

one × three =