Пологівські вісті Місто Скільки грошей вдалося наколядувати пологівським дітлахам?

Скільки грошей вдалося наколядувати пологівським дітлахам?

0
938

Основна частина новорічних свят уже позаду. Залишився ще Щедрий Вечір та Старий Новий рік, коли хлопці зранку посівають у оселях та бажають добробуту господарям.

Усі дітлахи з радістю чекають новорічні свята, адже їх щедро задарює подарунками спочатку Святий Миколай, потім – Дід Мороз. На Святвечір хрещені, бабусі з дідусями та сусіди за колядки дають дітям смаколики та гроші. Зараз Інтернетом гуляє поширений жарт, що батьки після новорічних свят позичають гроші у своїх дітей.  Раніше ці свята сприймалися інакше. У дітей не було бажання просто заробити у ці дні. Зараз все змінилося.

Як показав цей рік, основна маса дітей не готувалася до Святвечора. Вони  просто насипали куті в баночку, поклали її до рюкзака, який закинули на плечі та пішли по всьому місту збирати гроші. Мало хто з дітей вивчив колядки, а просто з двору в двір ходили з відкритими сумками та чекали, що їм дадуть гроші та дорогі шоколадні цукерки. Льодяники та обгортки від цукерок деякі вечірники викидали просто посеред вулиці.

Але, звичайно, були й діти, які дуже відповідально з батьками підійшли до цього свята. Заздалегідь дізналися про українські традиції, вивчили колядки та пішли вітати зі святами тільки найближчих родичів та сусідів.

Як розповіли наші маленькі підписники в Інстаграм, їм на ці свята подарували чималенькі суми. Від 500 гривень до 2500. Діти на ці гроші вже купили собі навушники, плеєри, іграшки, косметику та необхідні їм речі. Деяким вистачило коштів на новенькі телефони.

З чим зустрічали колядувальників пологівці?

Усі готували гроші та цукерки. Деякі ще пригощали дітей яблуками, мандаринами та горіхами. Давали як по 1 гривні незнайомим дітлахам, там і по 20. В середньому, як зізналися пологівці, давали по 5 та 10 гривень. Бабусі та хрещені батьки вже збільшували суми до 200 та 500 гривень й додавали до грошей ще солодощі та іграшки.

Оксана БОЙКОВА.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

five − one =