У  “Центрі туризму» в Запоріжжі відбувся І (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу», де пологівські учні посіли І місце.

В рамках конкурсу 15 екскурсоводів презентували віртуальні екскурсії шкільними музеями, серед яких військово-історичні, історичні (широкого змісту) та природничі, технічні, галузеві (три змістових напрями в одній секції). Вони представили різні райони та міста області: Запоріжжя, Мелітополь, Енергодар, Пологи; Петро-Михайлівську та Смирновську об’єднані територіальні громади; Мелітопольський, Пологівський, Розівський райони.
Журі Конкурсу визначило переможців і призерів за кожним профілем окремо. Всіх учасників нагороджено дипломами та цінними призами від КЗ «Центр туризму» та Запорізького обласного краєзнавчого музею.

Так, серед історичних музеїв (широкого змісту) переможцями стали екскурсоводи Сергій Галич та Данило Ракович, учні Пологівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (керівник – Солоха П. П.).

Вітаємо переможців!

Другий тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу» відбудеться у березні в м. Миколаїв.

За інформацією сайту Запорізької ОДА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

four × four =