Під кінець 2019 року пологівські комунальні підприємства отримали подарунки під ялинку – чотири одиниці новенької техніки.

Автопарк ГКП «Міськводоканалу» поповнився двома важливими для роботи агрегатами – екскаватором та автомобілем для промивки каналізаційних зливових систем. Враховуючи те, що пологівські водопровідні мережі вимагають постійного втручання, сучасний екскаватор навантажувач MST M544 стане для працівників водоканалу величезною допомогою. На сьогоднішній день на цю машину йде пошук водія.

Друга одиниця техніки, придбана для ГКП «Міськводоканалу» – автомобіль для промивки каналізаційних зливових систем. Маючи потужний насос та бочку об’ємом 6 кубів, машина під тиском не тільки промиває каналізаційні труби, але й відсмоктує мул, яким забиті мережі. Раніше, за відсутності такої техніки, для прочистки каналізаційних мереж в пологівських багатоповерхівках місту доводилося замовляти подібний автомобіль з різних куточків України. Кожен приїзд такої машини обходився в близько 100 тис. грн. Тепер міська рада, прорахувавши та затвердивши кошторис, зможе здавати новопридбаний автомобіль в оренду не тільки місцевим підприємствам, але й сусіднім районам.

«Техніка придбана за рахунок прийнятої ще в липні субвенції на соцекономрозвиток. І хоча деякий час фінансування знаходилося у замороженому стані, ми не втрачали надії на отримання цих коштів, тому заздалегідь провели тендера на придбання техніки та будівництво декількох важливих об’єктів, наприклад, як водовід по вулиці Державній. Завдяки такій підготовці нам вдалося отримати та освоїти більше 14 млн грн.», – наголошує Пологівський міський голова Юрій Коноваленко та відзначає, що подібні придбання відбулися і в КУП «Житло-Сервіс» та КНП «Благоустрій».

Для КНП «Благоустрій» придбано автовишку на 24 метри, яка дасть можливість вільно діставатися до проблемних ділянок на покрівлях багатоповерхівок, трактор з автоматичним розкидачем сумішей МТЗ-82, лопату та косарку з гідравлічним приводом.

КУП «Житло-Сервіс» на заміну старому отримав новенький сміттєвоз для контейнерної збірки.

В планах міської ради на 2020-й рік придбати бульдозер для робіт на полігоні ТПВ та автомобіль вантажопасажирський газель.

За інформацією Пологівської міськради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

1 + five =