Вже декілька разів пологівці зупиняли журналістів «Пологівських вістей» та просили написати матеріал на тему закинутих будівель у центрі міста. Пологівці мріють, щоб ці будівлі «ожили» й приносили користь. Ми вже писали про це матеріали, розповідали, що там було раніше, але сьогодні ми озвучуємо сміливі мрії пологівців, що вони хочуть, аби з’явилося на місці цієї напівзруйнованої будівлі.

Валентина Димарецька, мама 3 дітей мріє, аби у цій споруді облаштували дитячий розважальний центр для різних вікових груп. Такі, які є в великих містах. Щоб там можна було відпочити усією родиною. І пострибати на батутах батькам разом з дітьми, і усім разом на роликах покататися, і перекусити смачними десертами, і день народження відсвяткувати. Зараз багато пологівців везуть своїх дітей разом з гостями у Оріхів, або Запоріжжя, а було б добре, якби такий центр був і у Пологах.

 

Олексій Молчанович вважає, що тут було б добре відкрити якийсь завод, чи виробничий цей. На думку чоловіка це одразу б вирішило декілька наболілих питань: і будівлю відремонтували, і центр міста був би ошатніший, і створили б нові робочі місця.

 

 

 

Марина Бибик мріє про великий торговий центр у Пологах. Дівчина вважає, що це те, чого не вистає у центрі міста. Вона хоче, аби у нас також відкрилися великі мережеві магазини, і більшість пологівців не їздили б тоді до Запоріжжя на шоппінг.

 

 

Альона Заріцька вважає, що там було б доречно відкрити великий басейний комплекс, як для дітей так і для дорослих. Спортсменка говорить, що це не просто забаганка, а те, чого дійсно не вистачає пологівцям.

 

 

Можливо якийсь інвестор і зацікавиться цим приміщення і мрії пологівців стануть реальністю. А як би ви використали це приміщення?

Мрії пологівців записала

 Оксана БОЙКОВА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

three × three =