Молодий, активний, впевнений у собі і своїх силах пологівець Артем Кашніков мандрує світом та поєднує роботу з відпочинком. Він досить рідко приїжджає до рідних Поліг, адже весь час за кордоном, де працює у різних шоу-балетах. Як йому це вдається робити? Детальніше у матеріалі.

Танцювати хлопець почав у старшій школі. Спочатку однокласниці привели його в театр танцю «Терпсихора», де Тетяна Чернявська прищепила любов до танцю.

У ті роки, якщо ти володів двома-трьома рухами, ставав зіркою дискотек. І хочеш не хочеш, а виступав на усіх шкільних вечорах. Потім я познайомився з Арменом і Давидом Гаспарянами. Саме вони мене спонукали піти навчатися на хореографа. Це я й зробив після закінчення школи. Роздумів не було. Одразу подав документи до Дніпропетровського театрально-художнього коледжу. Студентські роки у мене пройшли надзвичайно насичено та цікаво. Навчання, репетиції, студентські будні, гуртожиток, робота в шоу-балеті, гастролі – все завертілося з шаленою швидкістю, – згадує Артем. ­Уже тоді я зрозумів, що не помилився, а зробив правильний вибір у житті. Сьогодні танець для мене –це самовираження, натхнення, мислення за допомогою рухів. У більшості випадків я танцюю для себе і щиро люблю цей процес, – ділиться думками Артем Кашніков.

Перед Новим роком хлопець зі своєю дівчиною Веронікою приїхав на короткий період до Поліг провідати рідних та друзів, але й тут не всидівбез діла. Разом з Веронікою допоміг мамі Людмилі Василівні з постановкою номера до творчого вечора, присвяченому 45-річчю Пологівського ОЕЗу.

Звичайно, ми не могли залишитись осторонь, а підтримали маму. Вона співала пісню, а ми поставили швидко танець і разом з нею виступили на сцені, – розповідає Артем. – Але це було надзвичайно приємно робити. Виступили, тепер провідаємо усіх своїх друзів в Києві, Дніпрі, Запоріжжі. Поїдемо до рідних Вероніки в Феодосію, погостюємо ще там трішки і будемо пакувати валізи у нову країну, на нову роботу, на зустріч новим пригодам, – ділиться планами.

За свою творчу кар’єру Артем відвідав чимало країн. Жив і працював у Лівані, Туреччині, Греції, Іспанії, Марокко, Ізраїлі. У Лівані навіть зсередини побачив, як працює їхнє телебачення, бо брав участь у танцювальному шоу.

–Це дуже корисний досвід, я вдячний долі, що він у мене був. Це школа життя, яку варто пройти. Це неймовірний темп життя, доба пролітала, як одна секунда, – згадує танцюрист.

Був у Артема досвід подорожі на круїзному лайнері. Півроку хлопець подорожував Середземним морем. Кожні два тижні змінювалися гості лайнера, траплялась можливість виходити у портових містах та відкривати для себе нові острови, нові країни та вивчати культури різних народів. Але це було й дуже важко. Важко у плані відчуття постійної подорожі. Але я сприймаю це теж як певний урок у житті, – ділиться хлопець.

Був досвід у житті Артема й довгострокової роботи у Китаї. Більше трьох років хлопець працював та постійно відкривав для себе країну. Там же познайомився зі своєю дівчиною – Веронікою. Хоча до цього часто бував у її рідній Феодосії, але доля звела їх у Піднебесній на спільній репетиції. З того часу вони не розлучаються, а працюють, подорожують та отримують задоволення від життя разом.

Коли ми відчули, що розпочався процес вигоряння, взяли тимчасовий тайм-аут на роботі і вдвох полетіли відпочивати до Малайзії. Це відчуття повного релаксу та відпочинку. Голова не забита ніякими проблемами та думками. Ми з Веронікою брали байк та їхали, куди дивляться очі. Побували у таких куточках, що неможливо описати. Це надзвичайна краса та незаймана природа. Дуже прикольно, що мавпа могла спокійно підійти і потребувати у нас банан. Тварини там себе вільно відчувають. Нам там дуже сподобалося і вдалося перезавантажити голову на усі 100%. Нам близька така філософія, що усі не женуться за грошима, славою та визнанням, а відкривають для себе світ, знайомляться з різними людьми та переймають корисний досвід для себе, – розмірковує Артем. – Дуже сумно приїздити до рідних Поліг і не бачити ніяких зрушень на краще. Якась депресія накрила пологівців. Щоб трішки підняти їм настрій, ми з Веронікою та братами Гаспарянами вирішили влаштувати неймовірне танцювальне шоу з незвичайними костюмами та постановкою, – говорить Артем.

Ось такий він талановитий, амбіційний та творчий наш земляк Артем Кашніков. Успіхів тобі у подальших твоїх починаннях та творчих перемог у житті!

Оксана БОЙКОВА.

Фото з особистого архіву

Артема Кашнікова.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

fifteen − nine =