Перед Новорічними святами, 29 грудня, працівники поліції під час патрулювання по вулиці Ставковій в парковій зоні поблизу Конки помітили та затримали 2 осіб, які незаконно вирубували дерева.

Поліцейськими зібрано матеріали щодо нанесення матеріального збитку та направлено до Пологівського лісового господарства, працівники якого, в межах їх компетенції, вирішують питання щодо притягнення до адміністративної відповідальності правопорушників за ознаками п.1 ст. 65-1 КУпАП (Знищення або пошкодження полезахисних лісових смуг та захисних лісових насаджень).

Окрім того, у період з 30 грудня до 6 січня працівники сектору реагування патрульної поліції спіймали на гарячому ще 4 осіб, які здійснювали незаконну порубку дерев.

За 2 фактами відкрито кримінальні провадження за ознаками ст.264 ККУ (Незаконна порубка лісу). Стосовно 2 осіб поліцейськими зібрано матеріали щодо нанесення матеріального збитку та направлено до Пологівського лісового господарства, де вирішують питання щодо притягнення їх до адміністративної відповідальності за ознаками п.1 ст. 65-1 КУпАП (Знищення або пошкодження полезахисних лісових смуг та захисних лісових насаджень).

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

ten − one =