З січня 2020 року КУ “Пологівська залізнична лікарня” працює як заклад міської ради. Передача майна та процедура по передачі власності від Пологівської районної ради у власність Пологівської ОТГ відбулися наприкінці 2019-го року. Отримавши на баланс вузловий медзаклад, громада взяла на себе відповідальність за майбутнє комунального об’єкта.

Останній рік лікарня не працює у звичному режимі, адже заклад не отримав необхідної державної акредитації. Наразі у діючим є лише денний стаціонар. Першочерговим завданням місцевої влади є успішне проходження процедури акредитації лікарні. Для цього керівництво громади має визначити конкретний план подальших дій стосовно медзакладу. Займатися цим питанням у найближчий час розпочнуть спеціалісти медичної сфери, відділ соціального захисту та охорони здоров’я міської ради, депутати ОТГ.

За словами міського голови Юрія Коноваленка, питання залізничної лікарні вже активно обговорюється. План розвитку закладу представлять за кілька місяців.
Очільник громади також додав, що у планах перемістити до будівлі закладу частину працівників Пологівського центру первинної медико-санітарної допомоги. Таку перспективу сьогодні обговорюють.

Відомо, що наприкінці січня відбудеться зміна керівництва КУ “Пологівська залізнична лікарня”. На місце керівника закладу прийде новий спеціаліст. Хто саме, поки не інформують.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

2 + 2 =