До редакції «ПВ» надійшло звернення від пологівця. Молодий батько висловив обурення з приводу стану майданчика у центрі міста, поблизу магазину «Аврора». Дитячий ігровий комплекс занедбаний, деякі елементи зламані, або відсутні взагалі.

«Це єдиний майданчик у центральній частині міста і прикро, що скористатися ним немає можливості. Кілька років тому я помітив, що на майданчику з’явилося аварійне місце на гірці для катання (лист металу було пошкоджено ). Я звернувся до місцевої влади. Тоді недолік усунули, однак гірку не відремонтували для того, щоб діти змогли комфортно користуватися нею надалі. У міськраді мені пояснили, що майданчик не є власністю міста й був встановлений підприємцями, які наразі не працюють у Пологах. За весь цей час ніяких зрушень не відбулося. Напаки, від гірки майже нічого не залишилося. Мені цікаво, чи збирається хоч хтось навести лад на цьому місці? Майданчик є, але для дитячих розваг він не придатний зовсім», – розповів Іван.

Пояснення з приводу дитячого комплексу редакції надав Пологівський міський голова Юрій Коноваленко: «Майданчик дійсно не перебуває на міському балансі. Підприємці, які встановлювали його кілька років тому й несли відповідальність за об’єкт, наразі у Пологах не працюють. За порядком й станом ніхто не слідкує. Пологівці зверталися до міської ради з цим питанням. Оскільки питання проблемне, місцевою владою заплановано виділити кошти на заміну аварійного обладнання дитячого майданчика вже цього року», – коментує керманич міста.

Реалізувати проєкт у міськраді планують не раніше квітня 2020 року.
Є надія, що після ремонтних робіт майданчик знову стане місцем для відпочинку та розваг пологівської малечі.

Очільник міста також розповів, що у 2020 році міський проєкт зі встановлення дитячих майданчиків також буде продовжено.

Запланована поява ще 4-х дитячих ігрових комплексів у різних частинах міста Пологи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

1 × 2 =