Пологівські вісті Район Чи виїжджатимуть й надалі сімейні лікарі до сіл Пологівщини?

Чи виїжджатимуть й надалі сімейні лікарі до сіл Пологівщини?

0
648

У вівторок, 28 січня, Пологівський міський голова Юрій Коноваленко разом з в. о. старости Інженерненського старостинського округу Наталією Кошель та головним лікарем КП «Пологівський ЦПМСД» Анною Дуб взяли участь в нараді на тему медичного обслуговування громадян в сільській місцевості.

Нараду провів голова Пологівської РДА Артур Крупський. Участь взяли перший заступник голови Пологівської РДА Андрій Клименко, сільські голови та секретарі сіл Григорівка, Пологи, Вербове, Тарасівка, голова Федорівської ОТГ. Під час наради розглянуто низку питань, пов’язаних з якістю надання медичної допомоги, технічними умовами та проблемами галузі охорони здоров’я.

Анна Дуб прозвітувала про роботу підприємства, фінансову складову, про потребу лікарів в сільській місцевості, наголосивши на тому, що, незважаючи на те, що з нового року КП «Пологівський ЦПМСД» і змінило власника з районної на міську раду, лікарі продовжують обслуговувати все населення Пологівського району.

На сьогоднішній день всі структурні підрозділи забезпечені медичними препаратами та виробами медичного призначення, корпоративним мобільним зв’язком, комп’ютеризовані та підключені до мережі Інтернет, забезпечені обладнанням згідно з табелем оснащення.

Головний лікар відзначила, що найбільше серед «сімейників» користується попитом метод виїзних бригад до сільської місцевості, однак працювати в селах молоді спеціалісти не поспішають. Так само, на території сіл існує проблема роботи аптек.

Є й певні успіхи. Минулого року ЦПМСД отримав два автомобілі для сільських амбулаторій, придбав обладнання для телемедицини, розпочав будівництво амбулаторії в селі Інженерному та селі Пологи. За кошти Пологівської міської ради відремонтоване приміщення в селі Семенівка, де заплановано відкрити аптеку.

На нараді також наголошено на необхідності роботи з пологівцями, які так і не уклали декларацію з сімейним лікарем, адже з 1 квітня, коли медична реформа торкнеться вторинної і третинної допомоги, вони не зможуть отримати допомогу.

За іфнормацією Пологівської міськради

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

19 − five =