У грудні  2019 експерти україно-канадського проекту ПРОМІС визнали Бердянськ кращим містом України з розвитку курортного бізнесу. 

Відзнаку, отриману від наглядової ради україно-канадського проекту з розвитку міст ПРОМІС,  керівництво міста Бердянська розцінює не як нагороду, а як оцінку правильності обраного напрямку.

– Це всього лише початок досить складного шляху по перетворенню Бердянська в сучасне місто-курорт, – зазначив секретар міської ради Олексій Холод. – Реалізація прийнятих нами програм: популяризації Бердянська, безпеки нашого міста, його благоустрою, сприяння розвитку курортного бізнесу – тільки в комплексі дадуть той результат, якого ми прагнемо. Ми вдячні нашим колегам з ПРОМІС і не тільки за високу оцінку наших зусиль, але і за ту допомогу, яку ми отримуємо в розробці стратегії розвитку курортного бізнесу, в маркетингу, в розвитку комунікації між владою і бізнесом. У той же час ми прекрасно розуміємо, що нам належить ще дуже багато зробити і в розширенні рамок сезону, і в якості надання послуг, і у виведенні курортного бізнесу з тіні. У минулому році, незважаючи на всі зусилля, ми зібрали туристичного збору всього лише півтора мільйона гривень. У нас тільки одна програма популяризації Бердянська обійшлася дорожче. Навіть цей дуже маленький збір – 0,1% від вартості ліжка платить менше третини бердянців, які здають житло відпочиваючим. Люди не хочуть розуміти, що ці кошти можна було б пустити на благоустрій доріг, тротуарів і пляжів, на створення нових фонтанів і зелених зон, на все, що привертало б ще більше відпочиваючих і дозволяло б більше заробляти і їм, і місту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

five − one =