Працівникам державної “Укрзалізниці” підвищать тарифні ставки та посадові оклади щонайменше на 10% у першому кварталі 2020 року.

Відповідний меморандум 11 грудня підписали компанія та Профспілка залізничників і транспортних будівельників України.

Документом також передбачено подальше забезпечення оздоровлення залізничників і членів їхніх сімей та пенсіонерів наступного року, а також фінансування об’єктів соцсфери.

Профспілка натомість надаватиме підтримку “Укрзалізниці” перед відповідними органами влади у питанні скасування податку на землю для підприємств залізничного транспорту, зближення класів вантажів, що перевозяться залізничним транспортом.

Сторони також створять спільну робочу групу для визначення єдиних підходів до надання матеріальної допомоги на оздоровлення працівникам компанії.

Голова правління АТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов уточнив, що середня зарплата в компанії за останні три роки збільшилася у більше ніж удвічі.

“За 9 місяців 2019 року компанія направила на фінансування соціального пакета 2,1 млрд грн, що більше, ніж за весь минулий рік. Понад 1 млрд грн компанія витратила на утримання соціальної інфраструктури: лікарень, оздоровчих, культурних і спортивних установ”, – сказав Кравцов.

Зазначимо, що в “Укрзалізниці” працює 375 тисяч працівників.

tsn.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

4 × 1 =