Ігор Миколайович ФАРТУШНИЙ – палкий патріот України, справжній захисник не тільки своєї родини – дружини та двох синів, а й рідного краю, Пологівщини. З 2014 року Ігор Миколайович був волонтером, допомагав будувати блокпости, входив до Пологівської громадської організації «Самооборона», а вже у 2017 році пішов добровольцем в АТО.

Служив у 20-му окремому мотопіхотному батальйоні у складі 93 бригади. Ніс службу під Волновахою, стояв на першій лінії оборони. Всього за 600 метрів від ворожих військ. Попервах Ігор Миколайович був водієм, возив зенітну установку, а потім довелося швидко освоїти кулемет. Бачив, як ріс молодший син Сашко, з екрана телефону, радів здобуткам старшого сина Владислава також у телефонному режимі. Але іншого виходу чоловік не бачив, він розумів, що не може дозволити пустити ворога на рідну землю. Сьогодні Ігоря Миколайовича поважають його побратими та колеги по роботі, а працює він радіотелеграфістом у відділенні зв’язку та інформатизації Пологівського РВК.

Шановні воїни, ветерани війни і Збройних Сил!

Від імені редакції “Пологівських вістей” щиро вітаємо вас із Днем Збройних Сил України!
Картинки по запросу з днем збройних сил
Віримо, що українські військовослужбовці й надалі гуртуватимуться навколо ідеї єдиної і неподільної України. Нехай щира любов до України, славетні бойові подвиги наших батьків та дідів, народна повага надихають Вас на нові звершення у благородній справі – служіння рідному народові.

Щастя, добра та злагоди Вам і вашим родинам!

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

three × one =