З 25 листопада по 10 грудня 2019 року стартував обласний конкурс дитячих малюнків та фоторобіт «Світ без насилля!» в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля!», який має за мету привернення уваги широкої громадськості до трьох актуальних проблем: насильства в сім’ї, торгівлі людьми і будь-яких проявів тендерної дискримінації шляхом опосередкованого звернення до його представників через дитячу аудиторію.

До участі у конкурсі залучалися діти віком від 4 до 18 років. Конкурс проводився за чотирма віковими категоріями та шістьма номінаціями:

для дітей віком від 4 до 6 років – номінація «Кращий малюнок на тему: «Безпека навколо мене»;

для дітей віком від 7 до 10 років – номінація «Кращий малюнок на тему: «Світ без насильства»;

для дітей віком від 11 до 15 років – номінація «Кращий малюнок на тему: «Зупинимо насильство разом» та номінація «Краща фоторобота на тему: «Подорожуй безпечно»;

для дітей віком від 16 до 18 років (включно) – номінація «Кращий малюнок на тему: «Ці руки не скривдять» та номінація «Краща фоторобота на тему: «Торгівля людьми – це злочин проти свободи і гідності людини».

Діти Пологівського району прийняли активну участь в цьому щорічному заході. Вихованці дитячих дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, КУ «Пологівська районна Пологівська районна дитяча школа мистецтв» підготували на конкурс 111 робіт, із них 99 малюнків та 12 фоторобіт.

Управлінням соціального захисту населення організовано передачу всіх робіт до КУ «Запорізький обласний центр соціально-психологічної допомоги» Запорізької обласної ради на розгляд журі обласного конкурсу, яке визначить переможців у кожній віковій категорії.

Підбиття підсумків конкурсу та оголошення переможців відбудеться по завершенні Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля!» – до 10 грудня.

За інформацією Пологівської районної державної адміністрації 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

three − one =