У суботу, 7 грудня 2019 року, відзначатимуть Всесвітній день української хустки. Приєднуйтеся  до флешмобу «Зроби фото з хусткою».

Вінничани ініціюють відзначення Всесвітнього дня української хустки. Про це повідомляє пресслужба Вінницької ОДА.

З ініціативою щодо впровадження та щорічного відзначення Всесвітнього дня Української Хустки виступили депутатки різних рівнів Вінниччини, а також народні обраниці, артистки театру і кіно, викладачки ВНЗ, представниці Клубу успішних жінок України.

Захід покликаний об’єднати жінок різного віку, національностей та соціального статусу у флешмобі «Зроби фото з хусткою», фінал якого заплановано на 7 грудня, коли учасниці презентуватимуть свої світлини, повідомляє RIA.Козятин.

— Запровадження Всесвітнього дня української хустки на державному рівні викликано тим, що споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. Тож започаткування свята української хустки сприятиме збереженню та відродженню українських традицій, — повідомляють у відомстві.

А пологівські красуні готові підтримати фотофлешмоб у хустках? Якщо так – надсилайте свої фото на електронну адресу редакції pologivskivisti@gmail.com. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

thirteen − 11 =