11 грудня фахівці Пологівського районного сектору спільно з фахівцями із соціальної роботи Пологівського  районного центру соціальних  служб для сім’ї дітей та молоді  розпочали проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів для учнів навчально-виховних закладів. Оскільки наближаються такі довгоочікувані Новорічні свята, метою заходу нагадати школярам як правильно прикрашати святкову ялинку, які прикраси є найнебезпечнішими та яку небезпеку приховують у собі піротехнічні вироби тощо.

Фахівці ДСНС завітали до учнів 9-а класу Пологівського колегіуму №1. Поясняли учням, що сучасні гірлянди вимагають підвищеної уваги і залишати їх без нагляду та надовго увімкненими небезпечно. Діти дізналися і про небезпеку бенгальських вогнів та феєрверків. Також рятувальники розповіли присутнім про найчастіші причини пожеж, та нагадали про правила безпеки, котрих слід дотримуватися під час зимових канікул іномери екстрених служб.

Окремо рятувальники наголосили на безпечному поводженні під час використання піротехнічних виробів, особливо в період Новорічних та Різдвяних свят, коли цей товар користується найбільшим попитом. А для закріплення матеріалу роздали листівки із застережливою інформацією.

За інформацією ГУ ДСНС у Запорізькій області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

13 + eighteen =