11 грудня в місті Гуляйполе реалізували останній цьогорічний проєкт бюджету участі, за який місцеві жителі голосували на початку року. Це – майданчик для занять екстремальними видами спорту. Автори проєкту – Влад Камай, нині студент першого курсу Київського політехнічного інституту, та студент Оріхівського коледжу Влад Дібровський.

Юнаки давно захоплюються велоспортом та зазначають, що раніше в Гуляйполі не було де відпрацьовувати навички їзди на велосипеді. Молодь каталась на території, що біля магазину «Єва», бо там зручна тротуарна плитка.

Проєкт реалізовували майже рік, але результат, зазначає один з авторів Влад Камай, порадував. Щоправда, бачив його лише на фото. Але, як приїде додому, обов’язково навідається на новозбудований майданчик.

– Майданчик такий, як ми й хотіли. Можливо, навіть кращий, бо ж у нашому проєкті було менше фігур для катання. І місце розташування зручне. Адже спочатку ми хотіли зробити його за Будинком дитячої та юнацької творчості, але біля стадіону навіть краще. Про сам бюджет участі я почув випадково, та подумав, що можна спробувати. Хочу сказати всім, хто сумнівається, що все-таки варто пробувати втілювати свої ідеї в життя.

Бюджет проєкту складав 134 750 гривень. Але в міськраді зазначили, що він був недопрацьований. Тож вирішили його дофінансувати та вдосконалити. Для цього розробили проєктно-кошторисну документацію, заасфальтували ділянку та замовили скейт-майданчик, який на ній стоятиме. Всього на реалізацію цього проєкту, разом із дофінансуванням, міська рада витратила 377 226 гривень.

Також біля майданчика зашпаклювали стіну стадіону та підготували її до нанесення муралів – малюнків на стінах. Їх створять наступного року.

А ще на наступний рік у міськраді планують продовжити роботи з благоустрою парку та облаштувати на його території місце відпочинку.

Автор Лілія Біла, фото Юлії Лінник, джерело: Гуляйполе.Сіті 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

twenty − seventeen =