Напередодні Нового року, натхненні святковим настроєм і добрими традиціями, ми стаємо уважнішими і добрішими один до одного, намагаємося проявляти більше любові і турботи до ближніх. Щороку в передноворічні дні добра казка у вигляді благодійних вчинків і корисних справ перетворює наші будні в свята.

День Святого Миколая – свято, що є уособленням добра і людяності, свято, яке з нетерпінням очікують насамперед діти: подарунки, іграшки, відчуття дива…
Але, на жаль, не для кожної дитини зимова казка є незабутнім святом, не кожна дитина може розказати про щасливе дитинство, увагу з боку батьків. Бо є й такі, які навіть не уявляють, як це мати родину, турботу і ласку.

Протягом тижня в Пологівському колегіумі №1 проведено традиційну благодійну акцію «Теплом зігріємо серця!», спрямовану на розвиток почуття милосердя, доброзичливості, виховання моральних та духовних цінностей дітей та учнівської молоді. Учні нашого навчального закладу своїм вчинком змогли на крок наблизитись до добрих справ Святого Миколая і стати його помічниками.

Діти разом зі своїми батьками та педагогами зібрали солодощі, одяг, іграшки, дитячі книги та передали дітям колегіуму, які виховуються в сім’ях, що потребують допомоги, а частину буде передано до Пологівського РЦСССДМ.

Соціальний педагог колегіуму Т.Ю. Довбня

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

12 − six =