Пологівські вісті Місто Пластиліновий мультфільм та майстер-клас для дітей від талановитого пологівця

Пластиліновий мультфільм та майстер-клас для дітей від талановитого пологівця

0
1088

Сьогодні, 11 грудня, в Пологівському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей юний мультиплікатор Віталій Трохимчук презентував свій мультфільм з пластиліну вихованцям закладу та навчив малечу власноруч ліпити казкових героїв. 

Студент Пологівського професійного ліцею Віталій Трохимчук  має незвичайне хобі – він створює мультфільми в домашніх умовах. Все, що потрібно 15-річному хлопцю для роботи – різнокольоровий пластилін і телефонна камера, а далі в справу вступають фантазія і талант хлопця. В результаті у нього виходять цікаві пластилінові мультики наповнені казковим змістом.

Свою останню роботу “Рятівники казкового світу” він присвятив вихованцям центру. У створенні цього проєкту йому допомагали друзі. Сценарій до мультфільму написали аж на 10 сторінок. Героїв сюжету озвучували всім гуртожитком. З 800 кадрів вийшов доволі таки цікавий пластиліновий мультик. Створював його хлопець понад місяць, бо це дуже кропітка робота.

Дітлахи із задоволенням та захопленням переглядали казкову стрічку.

Після презентації короткометражного мультику Віталій разом з друзями та вихователем гуртожитку Ольгою Беліменко подарували дітям смаколики та провели майстер-клас зі створення власного казкового героя з пластиліну.

Діти залишились задоволені результатами власних робіт. Директор центру Людмила Сімоненко подякувала гостям за цікавий захід та подарувала їм листівку, яку вихованці центру зробили власними рученятами.

Більш детальну інформацію про Віталія Трохимчука та його хобі читайте у новому випуску “Пологівських вістей”.

Ірина Работягова

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

eleven − 9 =