beauty concept skin aging. anti-aging procedures, rejuvenation, lifting, tightening of facial skin, restoration of youthful skin anti-wrinkle

Стало відомо, що може стати причиною раптового старіння, причому йдеться навіть не про жирну їжу і неактивний спосіб життя.

Вчені провели ряд досліджень, внаслідок яких розповіли про деякі речі, через які люди старіють раптово.

Причому йдеться про речі, про шкоду від яких навряд чи хтось міг подумати. Першими в  список потрапили обігрівач і кондиціонер. Для багатьох з нас це прочитати досить дивно, адже створювалися вони для того, щоб зробити життя людини більш комфортним, а опинилися, навпаки, шкідливими для шкіри. Внаслідок зниження вологості повітря, шкіра від цього стає сухою. Медики відзначають, що при використанні даних приладів, потрібно більше пити води, а також наносити на шкіру крем.

Наступні в списку контактні лінзи. Виявляється, їхнє використання також впливає на старіння. Це пов’язано з тим, що в процесі одягання пошкоджується ніжна шкіра навколо очей, а це призводить до ранніх зморшок. У зв’язку з цим, краще купити якісний крем для зволоження шкіри.

Прискорити старість здатен також улюблений напій – кава. Таким чином, якщо її  вживати часто і пити при цьому малу кількість звичайної води, то настає зневоднення, внаслідок чого шкіра стає сухою. Більше того, кава прискорює обмін речовин, і організм витрачає сил в два рази більше.

https://hvylya.net

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

nineteen − fifteen =