Вибір професії – одне з визначальних життєвих рішень, яке приймає людина ще в юному віці. Він має велике значення як для самої людини, так і для суспільства. Це, по суті, вибір життєвого шляху, вибір долі.

ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» тісно співпрацює з навчальними закладами району та готова прийняти молодь у свою «гірничу родину».

Навчальний рік у самому розпалі та майбутні випускники вже готуються до ЗНО та обирають навчальні заклади.

ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» спільно з Національним університетом «Дніпровська політехніка» провели профорієнтаційні заходи для пологівських школярів.

Олексій Володимирович Ложніков – доцент кафедри відкритих гірничих робіт, кандидат технічних наук, Доктор-інженер та Олександр Олександрович Шустов – доцент кафедри відкритих гірничих робіт, кандидат технічних наук, завітали до Поліг. Вони розповіли та продемонстрували за допомогою презентації майбутнім абітурієнтам про навчання в університеті та спеціальності, якими можна оволодіти.

Вища освіта, яку пропонує «Дніпровська політехніка» – це поєднання багаторічного досвіду, майже 120 років, підготовка кваліфікованих спеціалістів своєї справи і використання новітніх методів навчання.

Університет готує висококваліфікованих фахівців за 40 спеціальностями, серед яких: інженерні, комп’ютерні, філологічні та економічні. НТУ «Дніпровська політехніка» – визнаний і відомий не тільки в межах України, а й в усьому світі, як навчальний і науковий центр.

В структуру університету входять: п’ять інститутів і дев’ять факультетів, три технікуми, аспірантура і докторантура.

На кафедрі відкритих гірничих робіт готують фахівців за напрямом «Гірництво» за спеціальністю «Розробка родовищ корисних копалин», спеціалізація «Відкрита розробка родовищ».

Кафедра здійснює керівництво ознайомчою та виробничою практиками студентів, що як правило, відбувається на провідних гірничих підприємствах, які використовують сучасні технології та гірничо-транспортне обладнання. Постійне співробітництво з провідними гірничодобувними підприємствами дозволяє забезпечити студентів місцями для проведення навчальних і виробничих практик, а випускників – працевлаштуванням.

До речі, майже усі провідні спеціалісти ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» опанували гірничу справу в цьому ВУЗі. Головний інженер В.В. Чуб  також є випускником «Дніпровської політехніки».

Маємо надію, що майбутні випускники поповнять лави студентів ВУЗу, а згодом повернуться працювати на наше підприємство.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

two × 2 =