Як гадати на Андрія Первозванного: дізнаєтесь судженого, коли вийдете заміж та своє майбутнє

0
2230

У народі вірять, що в ніч на 13 грудня можна зазирнути у власне майбутнє. Дізнатися відповіді на найпотаємніші питання можна за допомогою ворожіння.

День Андрія Первозванного – одного з дванадцяти апостолів Ісуса Христа – є важливим православним святом. Щорічно його відзначають 13 грудня. У народі вірять, що  ніч на Андрія є чарівною, однією з найбільш містичних у році.

Вважається, що вона може відкрити людині таємницю майбутнього, а саме – дати дівчатам відповіді на найпотаємніші питання. І хоча церква ворожіння на Андрія не схвалює – це не зупиняє більшість незаміжніх дівчат, які бажають зазирнути в своє майбутнє. В день святого Андрія, вважають, гадати повинні тільки дівчата або жінки.

За  звичаєм, дівчата напередодні свята дотримуються посту і взагалі моляться йому про дарування добрих наречених. Найцікавішими на Андрія є ритуали ворожіння на свого майбутнього нареченого в колі подруг. І навіть якщо дівчина не забобонна і скептично ставиться до таких старих звичаїв, як ворожіння – це непогана нагода в містичної атмосфері весело провести час з подружками.

Найпопулярніші гадання на Андрія Ворожіння на ім’я судженого. Після півночі дівчина повинна вийти на вулицю і запитати ім’я у першого зустрічного чоловіка. Вважається, що саме таким і буде ім’я її судженого.

Ворожіння на папірцях
У ніч на 13 грудня дівчина повинна покласти під подушку мішечок з написаними на окремих аркушах паперу чоловічими іменами (11 імен обрані на свій розсуд, а один папірець слід залишити чистим). Вранці витягти один з листочків. Яке ім’я випаде – так і зватимуть майбутнього чоловіка.

Якщо ж дістався пустий парірець, значить – ім’я судженого поки залишається таємницею.

Ворожіння з гребінцем
Для цього потрібно взяти гребінець і покласти його перед сном під подушку зі словами: «Суджений-ряджений, прийди і причеши мене». Вночі повинен наснитися незнайомець, який запропонує дівчині розчесати волосся – це і буде її майбутній коханий.

Ворожіння на картах

Під подушку кладуть чотирьох карткових королів і кажуть:

«Хто мій суджений, хто мій ряджений – той хай присниться уві сні ». Наречений сниться у вигляді одного з королів.

Ворожіння з допомогою кота

Якщо вдома є кіт, він допоможе дізнатися, чи збудеться бажання. Для цього подумайте, чого вам дуже сильно хочеться, і покличте кота. Уважно дивіться, якою лапою кішка ступить через поріг. Якщо правою – бажання збудеться.

Ворожіння з черевиком (чоботом)

Дівчина знімає свій чобіт і кидає його через ворота. В який бік чобіт носком упаде, звідти буде наречений.

Якщо носок виявиться поверненим до воріт, звідки його кинули, – жити дівчині ще рік вдома, не виходити заміж.

Ворожіння на воску
Коли свічка розгориться, її нахиляють над мискою з водою і дають воску стекти. Робити це можна кілька разів, щоб у воді застигла достатня кількість воскових крапель. Утворені хитромудрі фігури і підкажуть майбутнє – їх виймають з води і тлумачать. Якщо, крім кількох великих фігур утворилося багато маленьких круглих фігур – це до грошей. А про великі фігури судять за асоціаціями, які вони викликають.

Для тих, хто не сподівається на свою уяву або побоюється помилитися, – підказки: віяло – труднощі на службі, конфлікти в колективі, реорганізація або навіть ліквідація підприємства; виноград – любов, дружба, удача, достаток; гриб – життєва сила, завзятість, довголіття; дракон – «високий політ», здійснення надій, завершення праці або народження дитини; дзвін – звістка; симетричний дзвін – добрі вісті, кривий або щербатий – погані; кілька дзвонів – тривога; лист дерева – заздрість, інтриги з боку оточуючих; мавпа – помилковий друг, удавання, двозначна ситуація; штани – розвилка шляху, перехрестя; яблуко – символ життя, мудрості, здоров’я.

Чим більше схожа фігура на яблуко, тим краще її значення; яблуко криве, безформне може означати спокусу, якій краще не піддаватися; яйце – древній символ прихованого, непроявленого. Може означати страхи, побоювання, але може символізувати і просто початок чогось нового.

Ворожіння на чашках
Як гадати на Андрія Первозванного: дізнаєтеся судженого, коли заміж і що чекає
Треба взяти кілька непрозорих чашок, розкласти в них хліб, цибуля, сіль, цукор, кільце, гроші, а в одну налити воду. Тих, хто ворожить, має бути стільки, скільки чашок. Кожен по черзі вибирає чашку з закритими очима. Лук – до сліз, хліб – до достатку, кільце – до весілля, вода – до вагітності, сіль – найближчим часом можуть чекати неприємності, цукор – веселощі, гроші – очікує багатство. Ворожіння на сірниках На тарілку з водою кладуть два сірники: один – це хлопець, якому дівчина симпатизує; другий – символ самої дівчини. Потім потрібно подути на ці сірники: якщо вони зійдуться, то це означає, що задуманий кавалер стане нареченим.

Ворожіння на рушнику
У ніч на Андрія, примовляючи: «Суджений-ряджений, прийди і витрись», потрібно вивісити за вікно білий рушник. Якщо на ранок він буде вологим, значить в новому році відбудеться зустріч з коханим і весілля.

Ворожіння за допомогою ланцюжка
Дівчина залишається одна в кімнаті і бере в праву руку золотий або срібний ланцюжок. Вона повинна зосередитися на питанні, який її найбільше цікавить. Чітко уявивши, що саме цікавить, дівчина кидає ланцюжок на стіл і дивиться на фігуру, яка вийшла. Пропустити через 8.

Інтерпретації найпопулярніших фігур:

коло – в майбутньому складеться ситуація, розплутати яку знадобиться чимало зусиль; овал – непроста ситуація, проте не потребує особливих зусиль; рівна лінія – успіх і сприятливий час для здійснення своїх мрій; змійка – слід бути обачною і не довіряти людям навколо тебе;

заплутаний вузол – чекайте інтриг; трикутник – ознака удачі в справах; метелик або бантик – до побачення, любов, а, можливо, і весілля; ланцюжок, що склався в якусь букву – чекайте новий роман з людиною, ім’я якого починається на цю букву.

Ворожіння на спаленої папері

У ніч на Андрія в темній кімнаті за допомогою свічки палять аркуші паперу і вгадують своє майбутнє по тінях на стіні.

Відображення рисі обіцяє великі неприємності або спокусу, яка ні до чого доброго не приведе. Якщо ви побачили кота – можливий флірт і романтичне захоплення.

Тінь, що нагадує птаха – чекайте в житті великих змін.

Ворожіння на вареники
Дівчата ліплять вареники або пиріжки з дріжджового тіста. Воду для тіста носять ротом, а хлопці їх в цей час повинні смішити. Кожна дівчина ліпила свій вареник, після чого їх виставляли в ряд і звали домашнього улюбленця.

Чий вареник або пиріжок тварина з’їсть, та дівчина першою вийде заміж. Вірили, що якщо собака або кіт занесуть вареник в кут, то дівчина вийде заміж і поїде далеко від рідного дому.

Ворожіння на кавовій гущі

Випийте кави, накрийте чашку блюдцем і тричі переверніть чашку вгору-вниз. По гущі, яка розповзлася по дну, можна гадати, виділяючи окремі образи і намагаючись їх інтерпретувати.

Ось деякі значення символів: собака – дружба; ліс – благополуччя і багатство; хрест – хвороба, терпіння; млин – брехня; вінок – слава; гірський пагорб – смуток, туга, самотність; будинок – достаток; людина – побачення; церква – повернення додому; ворота – до гостей; олень – до швидкої дороги; гора – важкий період в житті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

fifteen + 14 =