У теплому, майже сімейному колі, 30 листопада у РЦ «Юність» пенсіонери підприємства святкували день народження заводу на якому пропрацювали багато років. Вони були першопрохідцями, на їхню долю випало чимало негараздів, але спільними зусиллями їм вдалося пережити складні часи та вивести підприємство на лідируючі позиції у всьому світі.

Молоді духом чоловіки і жінки цього вечора згадували свої робочі будні, веселі свята з колегами, розповідали гуморески, читали  авторські вірші про «Дніпрокераміку».

Для гостей свята підготували й сюрприз – фільм про «Дніпрокераміку». Пенсіонери підприємства із захопленням його дивилися, адже там вони молоді і завзяті працюють у поті чола, грають у КВК, складають жартівливі частівки про свою роботу.

Це був гарний вечір – вечір ностальгії та справжнього свята. Андрій Іванович Чеберко, генеральний директор «Дніпрокераміки», привітав усіх присутніх з днем народження заводу, розповів про те, чим сьогодні живе підприємство, які має плани на майбутнє. Він наголосив й на тому, що двері заводу завжди відкриті для пенсіонерів підприємства, адже це їхній другий дім, де їм завжди раді та чекають. Він запросив усіх присутніх прийти на завод найближчим часом та подивитися, яким зараз став завод. Скільки там змін на краще відбулося, що «Дніпрокераміка» впевненими кроками рухається вперед.

Жоден з гостей цього вечора не залишився без уваги та подарунків від заводу і профспілкового комітету. Для пенсіонерів підприємства це вже гарна традиція, яку вони з радістю підтримують.

Оксана БОЙКОВА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

four × five =