Андрій Деревянко працює бригадиром з утримання колії. Його головний обов’язок – утримувати залізничні колії в належному стані.

Першим кроком у світ професії залізничника став вступ Андрія до Сімферопольського технікуму залізничного транспорту. Одразу після навчання він розпочав свій трудовий шлях у Пологівській дистанції колії ПЧ-15.
Професія дісталась мені у спадок від батька, саме він надихнув мене обрати шлях залізничника, – розповідає Андрій Петрович.
Минуло 19 років. За цей час Андрій Деревянко отримав чимало професійних знань, умінь та навичок. За ці роки зі звичайного монтера колії доріс до бригадира.
Найважче в моїй професії – знайти вірний підхід до людей, адже в моєму розпорядженні перебувають інші робітники, мої колеги. Всі абсолютно різні за віком та характером. До кожного потрібен особистий підхід, аби робота була виконана не лише вчасно, а і якісно.
На думку Андрія Петровича, найголовніше у його професії: відповідальність, міцне здоров’я , жага до роботи і фізична витривалість, адже робота путійця – нелегка.
Взагалі, я задоволений своїм вибором професії. Саме на залізниці я знайшов собі друзів та гарних знайомих.

З нагоди свята, Андрій Петрович Деревянко бажає всім залізничникам міцного здоров’я, гідної зарплатні і завжди зеленого світла!

Редакція газети “Пологівські вісті” приєднується до привітань Андрія та бажає всім працівникам залізниці прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії та професійної вдачі. Зі святом!

 

Текст і фото Ірини РАБОТЯГОВОЇ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

six + ten =