Ремонтні роботи у приміщенні майбутнього ЦНАПу у розпалі. Як відомо, вже невдовзі на першому поверсі будівлі за адресою пров. В. Жуковського свою роботу розпочне Центр надання адміністративних послуг Пологівської міської ради. Наразі тривають ремонтні роботи всередині приміщення та частково зовні на ганку. На майданчику, що прилягає до будівлі вже вклали новеньку бруківку, облаштували пандус.

 

Пологівський ЦНАП матиме кілька кабінетів та залів: зал очікування, громадська приймальня, великий зал з робочими місцями для спеціалістів, кабінет реєстрації, кабінет паспортного столу, дві вбиральні (з урахуванням потреб людей з обмеженими фізичними можливостями), архів, кімната для відпочинку персоналу.

Ремонт приміщення відбувається у кілька етапів. Після реконструкції всередині, наступними етапами стануть облаштування благоустрою території та тепломодернізація будівлі.

У питанні забезпечення комп’ютерною технікою, програмним забезпеченням та офісними меблями новому ЦНАПу мають допомогти європейські колеги, в рамках проекту “U-LEAD”.

Центр надання адміністративних послуг Пологівської міськради надаватиме широкий спектр послуг для громадян: прописка, виписка, реєстрація фізичних та юридичних осіб, витяги земельних документів, довідки про склад родини тощо.

За попередніми розрахунками на ремонтні роботи ЦНАПу у три етапи знадобиться більше 3-х мільйонів грн. Цього року з міського бюджету заплановано витратити 600 тис. грн, з державного – 900 тис. грн на ремонт. Яким фінансування буде наступного року поки невідомо. Як розповів голова Пологівської громади Юрій Коноваленко, першу чергу реконструкції заплановано завершити до середини грудня, аби вже з нового року ЦНАП був готовий до початку прийому громадян.

Катерина Шапка

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

5 + 8 =