“Wine-fest 2019”: пологівці дегустували вино та запалювали на фестивалі! ФОТО

1
1990

У Пологах відбувся другий фестиваль вина “Wine-fest-2019”. На площі біля РЦ “Юність” свої вироби представили винороби Пологівського району й гості з сусідніх куточків. Зокрема кілька учасників приїхали взяти участь у фестивалі з Оріхова.

Організаторами свята, як і минулого року, виступила Пологівська районна державна адміністрація за ініціативи голови Артура Крупського.
Для учасників та гостей фестивалю на майданчику біля РЦ “Юність” підготували виставку, дегустацію й продаж вин, сирів, ковбас, фруктів й не тільки.

Допоки тривало свято, спеціальна експертна комісія дегустувала вина учасників та кілька годин визначала найкращі зразки у різних номінаціях. Кожен із зареєстрованих учасників на початку заходу надав зразки свого вина, отримав спеціальний номер.

Не лише журі, а й відвідувачам фестивалю цього дня можна було спробувати вино на будь-який смак: біле, червоне, сухе, напівсолодке, солоденьке, вино полуничне, смородинове і не тільки. На майданчику діяло й окреме “народне” голосування за найкращий винний напій.

Гостей свята розважали та радували місцеві артисти. Членам комісії було не просто визначитися із фаворитами, адже майже всі учасники представили кілька видів вина власного виробництва.

Дивіться фоторепортаж на сайті, а імена переможців у кожній із номінацій дізнаєтесь на сторінках свіжого випуску газети “Пологівські вісті”.

1 коментар

  1. Таки міняється і життя, і час, і обставини… Ось уже й Юрій Миколайович замість звичної на таких заходах Ірини Григорівни у президії! Вино дегустує… Але ж знає людина у цьому толк – на своєму місці! 😉

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

4 × four =