Збираючись одружитися, пара хоче, щоб дата стала особливою. Це стосується і поєднання цифр, і магічного значення отриманого числа. І отримати гарантію сімейного добробуту до старості. Прикмети стверджують, що високосний рік невідповідний час для весілля. Дізнаємося, чи вірити подібним забобонам.

Чому не можна виходити заміж у високосний рік

Основна думка всіх негативних прикмет про одруження — розставання молодих. Повір’я стверджують, що укладений у такий час шлюб, виявиться слабким, не вистоїть у першому зіткненні з реальністю, і подружжя розійдеться.

Інші кажуть про майбутні складнощі між чоловіком і дружиною. І коли пара зуміє зберегти шлюб, нерозуміння, образи та зради постійно будуть між ними. Жоден шлюб не має страховки від подібних помилок, незалежно від часу одруження. Ще однією проблемою виявиться бідність. Фінансові труднощі почнуться після святкування. Це і стане причиною розриву.

Є дивні забобони. Наприклад, коротке плаття нареченої знищить шлюб, що зароджується, а галасливий дівич-вечір відгукнеться в майбутньому гучним розлученням із поділом майна.

Хороші прикмети про весілля у 2020

Церква  добре ставиться до вінчання у високосному році. Священники не ототожнюють християнське віровчення з язичницькими забобонами. І кажуть, що обов’язково проводити весільний обряд. Обмеження стосуються субот, а також важливих церковних свят: Великодня, Успіння, Різдва, Трійці.

Одруження у високосному році вдаліше, ніж у наступні два. Згідно з прикметами, після подовженого циклу йде рік Вдови, а потім — Вдівця. І це гірше, ніж ймовірність розлучення.

Як нейтралізувати забобони

Коли віра в народну мудрість сильна, але святкування проводити потрібно, езотерики рекомендують дотримуватися нескладних правил, щоб прибрати вплив забобонів:

  • обирайте довгу сукню для нареченої. Це поступка за довге і щасливе сімейне життя;
  • у вбранні нареченого і нареченої щоб була парна кількість ґудзиків. Коли одяг таке не передбачає, пришийте фурнітуру до підкладки. Це захищає від зради;
  • перед обміном обручками знімайте рукавички. Надіта на тканину обручка — ознака несерйозних намірів;
  • молодій дружині в туфлі кладуть кілька дрібних монет. Вони залучають достаток;
  • обов’язково збережіть фату. Вона стане «охоронним покривом» для юної сім’ї;
  • скатертину, що накривала весільний стіл, використовують наступні три річниці шлюбу. У цьому випадку шлюб виявиться міцним.

Від негативних весільних прикмет у високосному році захищає проста віра в те, що все буде добре. Забобони не зіпсують шлюбу. У стосунках між людьми все буває, все трапляється, але звинувачувати в кожній сварці неправильно обрану дату весілля не варто, інформує Укрмедіа.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

3 × one =