У приміщенні залізничної лікарні розпочали ремонтні роботи. На першому поверсі зроблять капітальну реконструкцію будівлі. Туди переїде Пологівське управління Пенсійного фонду.

Плани на переїзд у начальника управління Олександра Клименка з’явилися кілька років тому. Мета зрозуміла – наблизити соціальну установу до центра міста, щоб людям, особливо з інвалідністю, було зручніше добиратися до неї.

Приміщення почали шукати ще з 2015 року. Районна влада пішла назустріч, і у 2016 році Пенсійному фонду виділили перший поверх залізничної лікарні. У 2017 році отримали відповідне розпорядження з Кабінету Міністрів та всі дозвільні документи. Передали цей об’єкт у власність держави в особі Пенсійного фонду. І ось нині взялися за ремонтні роботи.

Приміщення залізничної лікарні переобладнають під сучасний сервісний центр пенсійного обслуговування громадян. Майбутній сервісний центр розташується поряд із вокзалами та передбачатиме всі зручності для людей з інвалідністю.

Реконструкцію мають закінчити в наступному році. «Все залежатиме від фінансування, – говорить Олександр Миколайович. – Сподіваємося, що до 2021 року встигнемо переїхати».

Наталія Осипенко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

two × 4 =