Знаючи знак Зодіаку, легко визначити слабкі і сильні сторони людини. Звичайно, багато що залежить від сім’ї і середовища, в якій вона виросла, але деякі характеристики знаків Зодіаку закладені в нас ще з народження. Наприклад – сила волі і цілеспрямованість.

7 місце – Терези

Цілеспрямованість – одна з головних характеристик цього знаку Зодіаку. Ваги непохитні у своїх прагненнях, але до того моменту, доки не втратять до них інтерес. Як тільки це трапляється, вони тут же кидають все на півдорозі і хапаються за щось інше. Біда ще й у тому, що Терези часто беруться за кілька справ одразу, що швидко їх вимотує і позбавляє мотивації. Так що астрологи радять цьому знаку менше брати на себе, більше відпочивати і концентруватися на чомусь одному, яке дійсно того варте.

6 місце – Водолій

Водолій чимось нагадує Овна. Він точно так же мчить на всіх парах до поставленої мети. Цей знак Зодіаку найбільше в житті любить долати перешкоди, із задоволенням вигадує їх сам, якщо реальних немає. Найкраще у Водолія це виходить в компанії, оскільки бігти через низку перешкод до фінішу цей знак Зодіаку воліє саме з кимось. Залізна сила волі Водоліїв виражається в наполегливості, інтелекті і умінні вести за собою.

5 місце – Стрілець

Стрілець нагадує Робіна Гуда, який відбирав гроші у багатих і роздавав награбоване бідним. Класичний представник цього знаку Зодіаку цілеспрямований, рішучий і активний, і до того ж оптиміст, а ця якість дорогого коштує. Одним словом, Стрілець всім хороший, поганий лиш тим, що не вміє доводити почате до кінця. Саме з цієї причини він не увійшов у трійку лідерів.

4 місце – Скорпіон

Душевне життя Скорпіонів приховане від сторонніх очей. Все, що бачать оточуючі, – лише верхівка айсберга, і незважаючи на всю свою ексцентричність і запальність – головні характеристики цього знаку Зодіаку – не такі прості, як здаються. Скорпіони – сильні натури, які порять гарячку, як Овни, не гальмують, як Козероги, не ведуться на лестощі, як Леви. Вони попереду всієї планети завдяки своїй внутрішній силі, завидній працездатності та стресостійкості.

3 місце – Лев

Сила Лева не в розсудливості, як у Козерога, і не в бажанні завжди бути першим, як у Овна, а у вмінні справляти враження. Саме серед класичних Левів так багато людей, які вважають за краще здаватися, а не бути, але це, на подив, їм тільки на руку. Цей знак Зодіаку вміє пустити пил в очі і продемонструвати, що у нього залізна сила волі, лідерські навички і взагалі все під контролем. І якщо навколишні вірять – це, як не дивно, спрацьовує.

2 місце – Овен

Овен – практично Козеріг, за тим винятком, що цей знак Зодіаку занадто емоційний і азартний. Саме через свою гарячковість і любов до ризику він і поступився місцем на п’єдесталі розсудливому Козерогу. Кредо класичного Овна – «Швидше. Вище. Сильніше», так що його життя чимось нагадує соціалістичне змагання. Якщо Овен навчиться поводитись більш раціонально, то його сила волі нарешті почне приносити довгоочікувані плоди.

1 місце – Козеріг

Головні характеристики цього знаку Зодіаку – терпіння і раціональність. Що б не трапилося, Козеріг ніколи не втратить своє вміння адекватно оцінювати ситуацію і робити правильні висновки. Цей знак не покладається на удачу і впевнений, що все в його руках. Козеріг знає свої сильні і слабкі сторони, так що ніколи не діє навмання, а завжди напевно. У представників цього знаку незламна сила волі, і саме вони посідають перше місце і здобувають золоту, а точніше «залізну» медаль.

https://from-ua.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

7 − three =