Професію не обирають, а відчувають серцем…

Уже давно не секрет, що наші «звичайні» професії такі, як бухгалтер, інженер, продавець, відійшли на другий план. Наразі ринок праці рясніє модними та більш бажаними спеціальностями: стиліст, ютубер, флорист і т.д. Як же правильно обрати? Як не помилитись? Звісно ж, краще один раз побачити, ніж сто разів почути! З цим твердженням погодились і учні 4 класу Пологівської ЗОШ №6 та влаштували розважальну гру «Суперінтуїція-2019».

Гра, звісно ж, нагадувала славнозвісне шоу на Новому каналі: кожна дитина представляла певну професію, яку двом гравцям (класоводу 2 класу Межлумян К.В. та вихователю ГПД Міхно О.В.) потрібно було відгадати. Певна річ, деякі деталі, котрі були присутні в образах учнів, де в чому допомагали розкрити назву професії. Аби додати колориту, кожен учасник, якого відгадали, повинен був практично довести обраний ним профіль. Емоції вирували неабиякі! Воно і не дивно – не щодня можна отримати консультацію від флориста чи примірити ексклюзивну сукню від нестандартного стиліста. А як вам портрет від фотохудожника за 3 хвилини? Родзинкою стала досі невідома для четвертокласників та їхніх батьків професія корейського походження “k-pop idol”. За безпеку можна бути спокійними, адже наші поліцейський та військовий спецпризначення продемонстрували відмінні практичні вміння.

А як же без дегустації? На виручені кошти від продажу смаколиків на шкільному ярмарку були закуплені необхідні продукти, використавши які можна було скуштувати страву від кухаря та коктейлі від бармена. Для закріплення святкового настрою всіх присутніх порадував відеоролик від юного ютубера.

Всі професії важливі, всі професії потрібні, та любов до них всім серцем, скажем прямо – необхідна!

Катерина Стащенко, вчитель початкових класів ЗОШ № 6.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

2 + twenty =