У Територіальному центрі соціального обслуговування стартувало гаряче харчування для бездомних громадян, осіб, звільнених з місць позбавлення волі, та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Гаряче харчування проводитимуть за рахунок обласної програми «Соціальний захист бездомних громадян, осіб, звільнених з місць позбавлення волі, та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах». На ці цілі в листопаді-грудні 2019 року виділили з обласного бюджету майже 100 тисяч гривень [99960 грн]. Гаряче харчування буде організовано в Запоріжжі, Бердянську, Мелітополі, Енергодарі, а також у Вільнянському, Оріхівському, Пологівському, Якимівському та Чернігівському районах.

Сума коштів, виділених пологівському терцентру, становить 4 тис. 300 грн. Вартість обіду 1 порції – 20 грн.

Як розповідають у терцентрі, це дасть можливість придбати 215 порцій їжі. Обід складається з борщу, каші, сосиски, хлібу, чаю.

Годуватимуть нужденних двічі на тиждень: у вівторок та четверг о 12.00 в приміщенні комунальної установи за адресою: м.Пологи, вул. І.Чеберка, 23.

Соцпрацівники нагадують, що громадяни, які будуть звертатися до установи за отриманням безкоштовних обідів, обов’язково мають пройти флюорографічне обстеження.

Також за рахунок районної програми працівники терцентру придбали 24 продуктових набори на суму 4500 гривен. До складу ввійшли консерви, локшина, печиво, тушонка, цукор, чай. Усі набори планують видати протягом листопада-грудня безхатькам і людям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Підготувала Наталія Осипенко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

four × three =