Виступи гурту «Веселята» КБК «Гірник» завжди проходять з фурором. Успішно пройшов і показ прем’єри музичної вистави «Нові пригоди Колобка». З нею юні актори виступили перед учнями молодших класів Пологівської СРШ №2, вихованцями дитсадка «Віночок», обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей (притулку), Гуляйпільської школи-інтернату та перед Днем працівників сільського господарства в селі Новоселівці.

Але діти мріяли про велику сцену, про участь в Міжнародному фестивалі талановитих дітей України. І ця мрія здійснилася.

17 листопада в Запоріжжі відбувся Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс «Хортиця – серце Європи» у рамках польсько-українського проекту. У фестивалі взяли участь 85 дитячих колективів з усієї України – Харкова, Миколаєва, Дніпра, Мелітополя, Полтави, Запоріжжя, Поліг та інших міст. Незважаючи на конкуренцію наші діти посіли друге місце, отримали кубок, медалі та два сертифікати по 500 євро для поїздки в Болгарію чи в Польщу, на відпочинок або участь у фестивалі.

Ми так раділи перемозі дітей, що ледь не плакали. Це були такі емоції! Ми дуже вдячні  Катерині Пилипівні Кодак за чудовий виступ гурту, директору КБК «Гірник» Олександру Миколайовичу Добровольському за транспортне підвезення та Тамарі Іванівні Куріловій за запашний коровай.

Батьки маленьких акторів.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

13 − five =