14 листопада  в КУ «Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ст.» фахівцем із соціальної роботи Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була проведена лекція для учнів 8 -11 класів на тему «Здоров’я та шкідливі звички».

Під час заходу діти брали активну участь в обговоренні корисних та шкідливих звичок, ознайомилися з причинами та наслідками їх споживання. Учням також було роз’яснено, що спосіб життя найсуттєвіше впливає на здоров’я людини. Змінити його відповідно до принципів здорового способу життя складно, але можливо, бо це залежить від самої людини. Серед школярів було розповсюджено інформаційні буклети та листівки.

Скажіть курінню «СТОП!»

У п’ятницю, 15 листопада 2019 року, фахівцями Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді (далі – Пологівський РЦСССДМ)  була проведена просвітницька бесіда для учнів 9 класу КУ «Пологівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 5»  на тему «Куріння вбиває».

Куріння – це хвороба, а значить, її треба лікувати. Та багатьом курцям складно визнати свою залежність, тому вони не звертаються за професійною допомогою. Тютюн – один з провідних факторів ризику неінфекційних захворювань.

Внаслідок куріння також може розвинутись остеопороз, катаракта та сліпота, пародонтози.

Мета заходу: надати інформацію про шкідливість тютюну,  та проблеми  які можуть призвести до незворотних наслідків.

Мобінг – негативне явище сучасності
Сьогодні в Україні все частіше можна почути про випадки мобінгу в трудовому колективі, або ж іншими словами – цькування працівника з боку його колег, підлеглих або керівництва.

Саме тому, з метою профілактики подібних випадків, Пологівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом із  дільничним офіцером поліції Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області старшим лейтенантом поліції Сидоренко К.В., на базі військової частини Т0300 15 листопада 2019 року було проведено бесіду з елементами тренінгу для військовослужбовців на тему: «Мобінг – профілактика та запобігання »

В ході заходу військовослужбовці мали нагоду переглянути документальний фільм з даної проблематики та отримати відповіді на питання які їх цікавили.

Мета заходу: надання інформації про юридичний захист та психологічну допомогу у випадках цькування, навчити розпізнавати випадки мобінгу та вчасно і правильно реагувати на його прояви в колективі.

За інформацією Пологівської районної державної адміністрації 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

5 + two =