Нагадаємо, що вчора, 14 листопада, залізничні профспілки провели мітинг біля стін Офісу Президента. Серед їхніх вимог – звільнення керівника акціонерного товариства “Укрзалізниця” Євгена Кравцова, зупинення приватизації, скасування реформ, які призведуть до масових скорочень, збільшення заробітної плати, виконання соціальних гарантій та недопущення прийняття Верховною Радою законопроектів №1196 та №1196-1 (“Про залізничний транспорт”).

До протестувальників вийшла заступник голови Офісу Президента Юлія Ковалів і запропонувала провести переговори щодо висунутих вимог.

Перед залізничниками виступив державний секретар Мінінфраструктури Андрій Галущак, який не відповів на запитання, скільки залізничників планується скоротити внаслідок реформ.

Галущак також повідомив, що робота над законопроектами “Про залізничний транспорт” (№1196 та №1196-1) призупинена і вона відновиться після створення робочої групи, до складу якої увійдуть представники профспілки.

Якщо вимоги залізничників не будуть задоволені, мітингувальники обіцяють організувати загальнонаціональну акцію, яка паралізує вантажні та пасажирські перевезення в Україні.

До того ж, сьогодні зранку, на сайті tsn.ua з’явилась новина про наміри звільнення керівництва УЗ через “дику корупцію”. Детальніше дивіться у сюжеті:

Джерело: tsn.ua

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

one + seven =