Пологівські вісті Країна Радіодиктант 2019: оголосили імена переможців – список

Радіодиктант 2019: оголосили імена переможців – список

0
650
8 листопада 2019 року відбувся Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Сьогодні стали відомі імена переможців.

Диктант проводять напередодні свята української писемності та мови щорічно. Цьогоріч переможців виявилось двоє, повідомили на сайті UA:Українське радіо.

Цього року переможців поділили на три категорії. Перше місце — диктант написано повністю без помилок, друге зайняли ті, хто написав цифри без лапок (в диктанті треба було написати з лапками), третє місце — одна помилка в диктанті.

До вашої уваги список призерів радіодиктанту національної єдності 2019

1 місце

  • Роман Бабюк*;
  • Анастасія Швець (учениця 6-а класу Туря-Реметівської ЗОШ, Закарпатська область).

2 місце

  • Юлія Глущенко (Житомир);
  • Юлія Андрієнко (Донецька область);
  • Анна Верлата (Івано-Франківськ);
  • Вікторія Демчук (учениця 4 класу);
  • Надія Зубатюк (Донецька область);
  • Оксана Писанкіна (Київ);
  • Катерина Дмитренко (Сумська область);
  • Олена Чухрій (Хмельницька область);
  • Наталія Андреєва (Запоріжжя);
  • Ірина Каспришин (Івано-Франківськ);
  • Марина Якимовська (Полтавська область);
  • Оксана Шевченко (Полтавська область);
  • Влад Кузюк*;
  • Галина Скрипець (Львівська область);
  • Лідія Татарчук*;
  • Оксана Пономаренко (Київ);
  • Світлана Куюн (Херсонська область);
  • Оксана Ковальчук (Хмельницька область);
  • Сергій (Світлана) Чистюк (Чернігівська область);
  • Людмила Рибіна (Донецька область);
  • Віра Шелудько (Полтава);
  • Галина Іржавська (Сумська область);
  • Іван Думчак (Івано-Франківськ);
  • Вікторія Архипчук (Київ);
  • Олена Протц*;
  • Руслана Мисишин (Львівська область);
  • Ольга Маїк (Львів);
  • Тетяна Орєхова (Дніпро);
  • Інна Андрущенко (Сумська область);
  • Катерина Кондра (Полтавська область);
  • Станіслав Телятник (Черкаська область);
  • Наталія Яницька (Київська область);
  • Валентина Ковач*.

3 місце

  • Анна Смоляр*;
  • Анастасія Пашкевич (Київська область);
  • Марина Сябрук (Київська область);
  • Тетяна Шморгун (Житомирська область);
  • Оксана Дубровська (Чернігівська область);
  • Оксана Габдукаєва (Київ);
  • Анна Меняйленко(м.Київ);
  • Ольга Ядловська (м.Дніпро);
  • Орися Біленька*;
  • Вікторія Піскова (Полтава);
  • Ольга Шевченко (Київ);
  • Наталія Осипчук (Коростишів);
  • Галина Мельник (Київ);
  • Людмила Василенко (Київ);
  • Ірина Філь (Київ);
  • Анна Криницька (Сумська область);
  • Ніна Базан (Рівненська область);
  • Наталія Шкурська (Сумська область);
  • Ірина Почерніна (Київська область);
  • Олена Бочкарьова (Донецька область);
  • Світлана Сергієнко (Київська область);
  • Наталія Шпак (Тернопільська область);
  • Тетяна Співаковська (Дубай, ОАЕ);
  • Наталя Ковтонюк (Київська область);
  • Ірина Марчук*;
  • Тетяна Погорєлова (Миколаївська область);
  • Павло Шикін (Київська область);
  • Олена Литвиненко (Чернігів);
  • Марина Степанюк (Рівненська область);
  • Ірина Рожок (Новоград-Волинський);
  • Лілія Абрамович-Тлустенко*.

* – дані про місце проживання відсутні.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут