19 листопада мав відбутися особистий прийом громадян народним депутатом Мариною Нікітіною. Він таки відбувся, але Марини Вікторівни на ньому не було. Жінка перебуває у відрядженні за кордоном. Натомість з пологівцями спілкувався особистий помічник депутатки Андрій Васильович Каверін.

Зі своїми проблемами та запитаннями до помічника звернулось близько двадцяти пологівців. Деякі з них прийшли за попереднім записом, а інші чекали на прийом в «живій» черзі. Більшість звернень стосувались матеріальної допомоги, яку, на жаль, поки що Марина Вікторівна надати не може через відсутність депутатського фонду. Але людям пообіцяли зробити все можливе, якщо такі кошти з’являться.

Окрім матеріальної допомоги, відвідувачі звернулись з наступними проблемами: допомогти з вирішенням питань оренди землі, газопостачання, проблеми з «недійсними» документами на житло, сприяти ремонту балкону багатоповерхівки, який перебуває в аварійному стані, вирішити питання з оформленням мап сільськогосподарських угідь, що відображатимуть сіножаті та пасовища та інші.

Всіх, хто прийшов на прийом до Марини Нікітіної, її помічник уважно вислухав, зібрав від кожного необхідні документи та пообіцяв по можливості сприяти у вирішенні озвучених питань та проблем.

Маємо надію, що на наступний прийом Марина Вікторівна з’явиться особисто та зможе не лише відповісти на питання громадян, а й почати їх вирішувати, як то кажуть, не словом, а ділом.

Ірина РАБОТЯГОВА

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

5 × 4 =