Ось і добігає свого завершення осінь. Порадувала вона нас цього року гарною погодою та щедрим урожаєм. Саме це і стало провідним лейтмотивом щорічного традиційного осіннього святкового дійства тарасівських школярів.

З нагоди свята зібралася вся дружна шкільна родина. До учнів початкових класів завітала красуня Осінь разом з осінніми місяцями. А дітлахи приготували цікаву концертну програму. Порадували всіх присутніх оригінальними запальними танцями, вміло виконали гарні пісні про осінь, декламували вірші. Цікаві сценічні мініатюри викликали посмішки та заслужені аплодисменти. Глядачі були вдячні за позитивні емоції та святковий настрій.

А після закінчення виступів всі присутні з задоволенням приділили відповідну увагу другій частині свята – ярмарку. Як завжди, він вдався на славу. Смачні страви швидко знаходили своїх нових вдячних власників. А малюки аж світилися від щастя. Отож, і талановиті матусі-господині, і гості свята були задоволені ярмаркуванням.

У підготовці та організації свята активно допомагали тамтешні вчителі: І.М. Мудрик, Г.Г. Рябченко, О.Б. Руденко, Л.О. Хлопко, К.О. Галівець, О.Й. Хілько, В.Г. Камінський.

Адміністрація Тарасівської школи бажає своїм працівникам та учням подальших успіхів та натхнення в організації і проведенні загальношкільних заходів.

 

Заступник директора школи з НВР
В. Доля

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

18 + one =