Сьогодні, 8 листопада, Українське радіо організувало щорічну акцію “Всеукраїнський радіодиктант національної єдності”. 19 рік поспіль охочі українці долучаються до цього заходу. Не оминули його стороною і пологівці.

Працівники місцевої Центральної районної бібліотеки разом з іншими пологівцями та всією країною писали радіодиктант. Протягом 20 хвилин кожен з учасників отримав можливість поринути у шкільні роки та пригадати, як воно писати за правилами.

До речі, цьогорічний текст містив у собі слова на знання нового правопису. У прямому ефірі диктант читав відомий мовознавець, автор підручників і посібників з української мови та літератури Олександр Авраменко.

Після написання, учасники сфотографували свої тексти та надіслали на перевірку Українському радіо.

Також до акції долучились учні ЗЗСО Воскресенської сільської ради.

З 12:00 до 12:15 в прямому ефірі Олександр Авраменко провів роботу над помилками. Автори безпомилкових диктантів отримають заохочувальні призи.

Всеукраїнський радіодиктант єдності: як долучитися до акції

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності був започаткований у 2000 році з метою єднання навколо мови. Торік на адресу Українського радіо надійшло 32779 диктантів. З них без помилок написали 311 учасників.

 

 Ірина РАБОТЯГОВА

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

19 − nine =