У четвер, 14 листопада, святковим концертом учасники художньої самодіяльності Костянтинівського сільського клубу вітали земляків із професійним святом – Днем сільського господарства. Усі присутні відчули себе ніби в казці, бо до нас на свято завітала щедра господиня Осінь зі справжнім осіннім листопадом!

Зі словами подяки та з побажаннями здоров’я, добробуту, успіхів у праці до земляків звернулися директор ТОВ «АГРО КОМ 1990» В. Бандуров, сільський голова Н. Дмитренко, голова профспілкового комітету ТОВ «АГРО КОМ 1990» Н. Гончар та директор КУ «Костянтинівська ЗОШ І – ІІІ ступенів» І. Лемешко. Хвилиною мовчання усі присутні вшанували світлу пам’ять колишнього директора агрофірми «Комунар» В.Л. Бандурова та працівників, які все життя присвятили роботі в сільському господарстві, і пішли у вічність.

Земляки завжди з нетерпінням чекають привітання від своїх учнів школи, тому їх виступ завжди проходить у веселому настрої і з гучними оплесками. Щиро дякуємо дирекції, педагогічному колективу, усім учням за підготовку і прекрасні виступи на кожному святі! Свою творчість глядачам дарували учасниці вокальної групи «Криниченька», солістки клубу Н. Дмитренко, К. Тріщук, Л. Плетінь, А. Ніколаєнко, В. Мистюк,  У. Кісіль, І. Даценко, А. Ніколаєнко. Подарувала гарний настрій усім присутнім майстриня гумору Т. Даценко.

Були й приємні сюрпризи цього дня. На сцені запальними танцями вітав сільськогосподарів зразковий аматорський хореографічний колектив «Овація». Велика подяка керівникам колективу І. Ходус, К. Чорній, Д. Бодні і всім учасникам за красу, подаровану в танці!

На фінальну пісню у виконанні Н. Дмитренко та К. Тріщук на сцену вийшли всі учасники концерту, щоб ще раз привітати земляків зі святом. Спасибі вам за концерт, аматори сцени! Низький уклін за працю, земляки!

К. Тріщук,завідуюча

Костянтинівським сільським клубом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

three × four =