Сьогодні в Запоріжжі попрощаються із Степаном Кравчуном, який тривалий час керував Запорізьким автомобільним заводом “Комунар”. Теплим словом згадають земляка і в Тарасівці, де минали його дитинство та юність.

Степана Івановича Кравчуна не стало на 83 році. За своє життя він встиг зробити багато. З його ім’ям асоціюється автозавод “Комунар”, а також футбольна команда “Торпедо” із Запоріжжя, яка грала разом з “Металургом” у вищій лізі.

При Кравчуну стали випускати народний автомобіль “Таврія”. У 1997 Степан Іванович керував компанією “Прогрес”, яка теж розвивалася в автомобільному напрямку. Проте за всі свої заслуги перед Батьківщиною спромігся отримати ордени Трудового Червоного Прапора, Жовтневої революції та Почесний знак Президента України. А в 2005 році його удостоїли звання “Почесний житель міста Запоріжжя”.

А сьогодні на сайті електронних петицій Запорізької міськради з’явилась пропозиція перейменувати вулицю Водограйну на честь колишнього директора ЗАЗ Степана Кравчуна.

Автор петиції зазначає, що: «Вулиця Автозаводська отримала свою назву 20 червня 1985 року на честь Запорізького автозаводу. Вулиця Стешенко — отримала свою назву 10 листопада 1992 року на честь Володимира Петровича Стешенко (1933-1991) – головного конструктора заводу «Комунар» (ЗАЗ), якому він віддав понад 30 років свого життя».

Тому ініціатор вважає за потрібне перейменувати вулицю Водограйну, назва якої не має жодного сенсу для жителів міста Запоріжжя, на честь Степана Івановича Кравчуна. Петицію підписали вже 3 людини. Щоб вона потрапила на розгляд депутатами, потрібно зібрати 750 підписів протягом двох місяців.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

one + ten =