За  сприятливих кліматичних умов на території Пологівського району на полях сільськогосподарських підприємств іде активне розмноження і переселення мишоподібних гризунів з місць резервації на посіви озимих культур. Про це повідомляють на сайті Пологівської РДА.

Серед мишоподібних гризунів найбільш поширені: полівка гуртова, миша курганчикова, миша польова. Характерними біологічними особливостями цих шкідників є висока плодючість і живлення їх рослинним кормом.

В господарствах району регулярно проводиться моніторинг стану посівів озимих культур на заселеннісь мишоподібними гризунами. При перевищенні економічного порогу шкодочинності (3-5 жилих колоній на 1 га або 50-100 жилих нір на 1 га ) проводяться захисні заходи проти шкідників.

Сільгоспвиробників інформують:  з метою недопущення пошкодження посівів озимих культур та розповсюдження шкідника необхідно застосовувати отруєні зернові та інші принади: роденфос, бродисан А, бактероденцид, гранульована принада  по    3 г в нору, шторм,0.005% воскові брикети, ратрон 0,7-1,5 кг/га та інші.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

5 × 4 =