Сьогодні, 21 листопада, вся світова спільнота відзначає Міжнародний день відмови від тютюнопаління. Юні журналісти #МОЛОДІЖКИ, вихованці гуртка «Основи журналістики» Пологівського БДЮТ, влаштували тематичний фотофлешмоб.

Вуличну акцію вони провели в центрі Поліг. Ніхто з них не палить, тож з чистою совістю пропагували здоровий спосіб життя і закликали інших кинути згубну звичку. Приємно, що до них приєдналися небайдужі пологівці, які залюбки робили фото з плакатами, де написано: «Я не палю і вам не раджу!», «Кидай палити! Збережи здоров’я!». Таким чином діти і дорослі, які теж стали учасниками антитютюнової акції, власним прикладом закликали курців позбуватися нікотинової залежності.

Не пройшли повз цієї акції представники міської влади, освітяни, спортсмени, представники молоді. Усі вони не палять, бо розуміють, як нікотин впливає на організм.

Насправді, причин кинути палити багато. Топ-5 з них це:

  1. Жити довше. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, тютюн вбиває майже половину тих, хто курить.
  2. Уникнути небезпечних хвороб. Курніння може спровокувати астму та хвороби дихальних шляхів, коронарну хворобу серця, інфаркт, інсульт, захворювання судин, аневризму аорти.
  3. Зберегти кошти. Людина, яка викурює пачку цигарок щодня, щороку витрачає понад 8 тис. грн. Тож відмова від куріння – це можливість витрачати кошти на більш потрібні і корисні речі.
  4. Зберегти здоров’я рідних. Пасивне куріння є також небезпечним. У дорослих, які не курять самі, але вдихають тютюновий дим, він викликає серйозні серцево-судинні та респіраторні захворювання, зокрема, ішемічна хворобу серця та рак легенів. У немовлят він може викликати раптову смерть.
  5. Покращити зовнішній вигляд та якість життя. Куріння негативно впливає на зовнішній вигляд: шкіра стає сухою і з’являються зморшки, набуває сіруватого кольору, кінчики пальців та зуби стають жовтуватими. Крім того, коли ви кинете курити, ваше дихання стане чистішим, відчуття смаку та запаху покращаться, а займатись фізичними вправами стане легше.

До речі, журналісти #МОЛОДІЖКИ підготували цікавий матеріал для любителів кальяну, вейпу і цигарок. Купуйте свіжий випуск “Пологівських вістей”, там про все детально написано.

Сподіваємося, що прихильників здорового способу життя у Пологах стане більше. Молодь закликає саме до цього.

Підготувала Наталія Осипенко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

nineteen + eleven =