Класна ідея: опале листя переробляти на паливні брикети

0
514

Розумна ідея прийшла в голову мешканцю Запоріжжя,  котрий поспішив її одразу ж викласти  на сайті електронних петицій.

“У зв’язку з тим, що кожної осені у місті з`являється проблема з вивезенням з міських вулиць і приватного сектору опалого листя , а також спалювання листя, що призводить до негативних екологічних наслідків, пропоную міській владі розглянути питання про закупівлю обладнання для виробництва паливних брикетів з опалого листя”, – пише автор петиції.

На його думку, виробництво і використання паливних брикетів з опалого листя допоможе вирішити  кілька важливих питань з вивезення листя. Вартість такого обладнання незначна, а попит на паливні брикети буде зростати.

До речі, житель Закарпаття Валентин Фречка винайшов унікальну технологію виготовлення паперу з опалого листя і став лауреатом Олімпіади геніїв в США, отримавши там дві золоті медалі.

«З 1681 кг опалого листя можна добути 1 тонну целюлози, а це, за його підрахунками,  20 тис аркушів паперу А4. Завдяки цьому можна зберегти від знищення 5% лісів», – пояснив винахідник.

Економісти, які оцінили рентабельність цього винаходу, визнають, що воно буде приносити прибуток. За словами Валентина Фречка, ідеєю вже зацікавилися меценати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

four × five =