“Дзеркало тижня. Україна” зупиняє випуск друкованої версії

0
402
Суспільно-політичне видання “Дзеркало тижня. Україна” (ДТ) зупиняє випуск друкованої версії видання. Про це заявила головний редактор Юлія Мостова в коментарі.

“Те, що ми закриваємося, це однозначно. Але офіційно коментувати я не можу, доки не повідомлю цю інформацію в самому” Дзеркалі тижня “, – сказала вона.

За інформацією двох джерел The Page, офіційне оголошення про закриття друкованої версії повинно бути опубліковано в найближчому випуску ДТ. Останній номер газети вийде на Новий рік. Примітно, що передплату на друковану версію видання офіційно закрило ще декілька місяців тому.

“Дзеркало тижня. Україна” – суспільно-політичний тижневик, що видається в Києві накладом 57 тис. примірників українською та російською мовами. Газету в 1994 році заснував Володимир Мостовий, який до 2011 року був її головним редактором. Після цього видання до сьогоднішнього дня очолює його дочка – Юлія Мостова.

Як повідомляли Українські Новини, в 2011 році видання “Дзеркало тижня” перейменувалося на “Дзеркало тижня.Україна”. У 2017 році перший заступник головного редактора видання “Дзеркало тижня” Сергій Рахманін знайшов у себе в кабінеті пристрій для прослуховування.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

eighteen + 14 =